Trzeba było - opowieść o 4 letniej podróży
Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na
spotkanie pt. „Trzeba było” – opowieść o 4-letniej podróży dookoła świata rodziny Kowieskich.
Czy można zostawić codzienne życie za sobą i wyruszyć w rejs
marzeń dookoła świata? Na to pytanie odpowiedzą Maciej i Martyna Kowiescy,
którzy wraz z czwórką dzieci zdecydowali się zamienić marzenie w rzeczywistość.
Przez cztery lata żeglowali po oceanach i morzach świata na pokładzie jachtu
Donna, pokonując ponad 40 tysięcy mil morskich i odwiedzając przeszło 30
krajów.
Podczas spotkania podróżnicy opowiedzą o odwadze,
determinacji i wyzwaniach, jakie napotkali w trakcie swojej niezwykłej podróży.
Podzielą się historiami o chwilach zwątpienia i kryzysach, ale także o
zachwytach, przygodach i najpiękniejszych miejscach, które mieli okazję poznać.
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników podróży,
żeglarstwa i inspirujących historii.
30 czerwca 2026 r. (wtorek), godz. 18.00, Czytelnia Główna
(wejście od ul. Esperanto)
Wstęp wolny.