Wydarzenia

Mikołajkowy Kiermasz Charytatywny

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza na Charytatywny Kiermasz Mikołajkowy, który odbędzie się w dniach 6 i 7 grudnia br. w siedzibie głównej siedleckiej książnicy.

 

Podczas kiermaszu będzie można kupić każdą książkę za symboliczne 5zł.  Będziemy prowadzić sprzedaż książek wycofanych z księgozbioru Miejskiej Biblioteki Publicznej.

 

W ten sposób Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach może przyczynić się do szerzenia dobra i podzielić się z drugim człowiekiem tym, co ma najcenniejsze - książką.

 

Kwota ze sprzedanych książek podczas kiermaszu zostanie w całości przekazana na rzecz Siedleckiego Hospicjum Domowego.

 

W czasie kiermaszu  będzie można zostawić w Bibliotece nakrętki plastikowe i makulaturę spakowaną w paczki, obwiązane sznurkiem. Zakrętki i makulatura również zostaną przekazane do Siedleckiego Hospicjum Domowego.

 

Zapraszamy do odwiedzin i zakupu naszych książek. Wszystkich odwiedzających naszą bibliotekę prosimy o zasłanianie nosa i ust oraz o zachowanie dystansu min. 1,5 m.

 

 W kiermaszu pomogą nam wolontariusze, uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im.  Bolesława Prusa w Siedlcach.

 

Kiermasz odbędzie się 6 grudnia br, w godzinach od 10:00 do 16:00 i 7 grudnia br. od godz. 10:00 do 17:00, wejście od ul. J. Piłsudskiego.