Wydarzenia

Legimi w Siedleckiej Książnicy

 

 

 

Miło nam poinformować, że od stycznia 2021 roku Miejska Biblioteka Publiczna z myślą o swoich czytelnikach, wykupiła roczny dostęp do platformy Legimi i teraz oprócz możliwości korzystania z ebooków, będą mieli Państwo także dostęp do audiobooków. Na platformie Legimi znajduje się ponad 60 000 tytułów.

1..Aby uzyskać kod dostępu do zasobu Legimi należy posiadać ważną (aktywną) kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.
2. Darmowy kod dostępu można odebrać osobiście w Centrum Obsługi Czytelników lub wysyłając wiadomość z adresu e-mail przypisanego do konta bibliotecznego na adres: coc@mbp.siedlce.pl. W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
3. Po otrzymaniu kodu należy założyć darmowe konto w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/mazowieckie i wpisać otrzymany kod.
4. Następnie należy pobrać darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie (tablet, smartfon, czytnik – z wyjątkiem czytników Kindle, komputer) dostępną w Google Play, AppStore, Microsoft Store lub pod adresem: www.legimi.pl/pobierz-legimi, zalogować się i czytać bez ograniczeń. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.
5. Kod należy aktywować w miesiącu, w którym się go otrzymało, w przeciwnym wypadku – wygasa. Od momentu aktywacji uzyskuje się nieograniczony dostęp do ebooków na okres 30 dni. Po upływie miesiąca należy zgłosić się po nowy kod.
Kody aktywacyjne będą wydawane od 1 dnia danego miesiąca do wyczerpania.

6. UWAGA: LICZBA KODÓW JEST OGRANICZONA