Wydarzenia

Spotkanie autorskie Joanny Jodełki

 

 

Sensacyjny wieczór z Joanną Jodełką

 

 

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza 24.02.2021 o godz. 18.00 na spotkanie online z Joanną Jodełką – siedlczanką, absolwentką „Królówki”, autorką poczytnych powieści, głównie kryminalnych. Joanna Jodełka zadebiutowała w 2009 r. powieścią kryminalną „Polichromia. Zbrodnia o wielu barwach”, za którą otrzymała prestiżowa Nagrodę  Wielkiego Kalibru i była pierwszą kobieta wśród laureatów. Jest autorką powieści „Grzechotka” , „Kamyk”, „Kryminalistka”, ”Wariatka”, „Ars dragona”, „Dwa miliony za Grunwald”, „Rektorski czek”. W 2020 roku ukazał się jej najnowszy kryminał „Córka Nieboszczyka” -  pierwszy z cyklu „Siostry Raj”.

Joanna Jodełka pisze także wiersze, piosenki i opowiadania. Jest też autorką interesującego przewodnika „Na ratunek aniołom, diabłom, świętym i grzesznikom”.

Spotkanie autorskie Joanny Jodełki będzie transmitowane na żywo 24 lutego 2021 r. o godz. 18.00 na profilu MBP na Facebooku. Wydarzenie będzie również dostępne na stronie internetowej biblioteki www.mbp.siedlce.pl oraz na kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCZAHXq4boBmgFVJCpXB_n-Q

Zachęcamy Państwa do zadawania pytań. Najciekawsze z nich zostanie nagrodzone przez Autorkę specjalną nagrodą – niespodzianką.

Serdecznie zapraszamy!!!

Zachęcamy do wypożyczania książek Joanny Jodełki. Książki są dostępne w placówkach Siedleckiej Książnicy.