Wydarzenia

Legimi w Siedleckiej Książnicy

 

LEGIMI W SIEDLECKIEJ KSIĄŻNICY

 

Drodzy Czytelnicy,

miło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach przystąpiła do Konsorcjum Bibliotek Publicznych Województwa Mazowieckiego i wykupiła dostęp do platformy LEGIMI.  Dzięki temu nasi czytelnicy uzyskają bezpłatny dostęp do ponad 50 000 ebooków, w tym nowości wydawniczych i największych bestsellerów polskich i zagranicznych.

 

  1. Aby uzyskać kod dostępu do zasobu Legimi należy posiadać ważną (aktywną) kartę biblioteczną Miejskiej Biblioteki Publicznej w Siedlcach.
  2. Darmowy kod dostępu można odebrać osobiście w Centrum Obsługi Czytelników lub wysyłając wiadomość z adresu e-mail przypisanego do konta bibliotecznego na adres: coc@mbp.siedlce.pl.  W treści wiadomości należy podać imię, nazwisko oraz numer karty bibliotecznej.
  3.  Po otrzymaniu kodu należy założyć darmowe konto w serwisie Legimi na stronie www.legimi.pl/mazowieckie i wpisać otrzymany kod.
  4. Następnie należy pobrać darmową aplikację Legimi na swoje urządzenie (tablet, smartfon, czytnik – z wyjątkiem czytników Kindle, komputer) dostępną w Google Play, AppStore, Microsoft Store lub pod adresem: www.legimi.pl/pobierz-legimi, zalogować się i czytać bez ograniczeń. Każdy czytelnik może czytać w chmurze jednocześnie na 2 urządzeniach.
  5.  Kod należy aktywować w miesiącu, w którym się go otrzymało, w przeciwnym wypadku – wygasa. Od momentu aktywacji uzyskuje się nieograniczony dostęp do ebooków na okres 30 dni. Po upływie miesiąca należy zgłosić się po nowy kod.

       Kody aktywacyjne będą wydawane od 1 dnia danego miesiąca do wyczerpania.  

 

  1. UWAGA: LICZBA KODÓW JEST OGRANICZONA

Pierwszeństwo w otrzymaniu dostępu do Legimi mają czytelnicy, którzy korzystali z usług dowolnej placówki MBP w Siedlcach w bieżącym roku.